Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Trwają zapisy do VIII Festiwalu Młodych Talentów

2014-04-25 12:51:12 (ost. akt: 2014-04-25 12:55:34)
Zainteresowani udziałem w festiwalu mogą zgłaszać się do 28 kwietnia

Zainteresowani udziałem w festiwalu mogą zgłaszać się do 28 kwietnia

Autor zdjęcia: Archiwum MGOK Miłomłyn

Soliści, zespoły wokalne i wokalno instrumentalne mogą zgłosić się do udziału w VIII Festiwalu Młodych Talentów oraz Integracji Osób Niepełnosprawnych. Impreza odbędzie się w sobotę 3 maja przy pomoście nawodnym w Miłomłynie. Zapisy do 28 kwietnia.

— W przeglądzie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz dorośli — mówi Zbigniew Rochowicz, dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Miłomłynie, który organizuje festiwal. — Wokaliści lub zespoły powinni przygotować dwie piosenki (repertuar dowolny), akompaniament może być nagrany na płycie CD.

Dyskwalifikacji podlegać będą uczestnicy, którzy w swojej prezentacji wykorzystają pełny playback (nagraną muzykę i śpiew). Dozwolone jest korzystanie z tzw. półplaybacku (nagranie podkładu muzycznego). Uczestnicy wystąpią w kategoriach: solista młodszy, solista starszy, zespoły wokalne i wokalno-instrumentalne. Więcej informacji pod nr tel: 89 647 30 38 (od godz. 13 do 20) lub 509 221 571.


Organizatorzy na zgłoszenia zainteresowanych osób czekają do 28 kwietnia. Zgłoszenia można wysyłać na adres poczty elektronicznej: m-gok@o2.pl lub pocztą na adres: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury, ul. Nadleśna 1A, 14-140 Miłomłyn.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages