Niedziela, 20 października 2019. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Rozrywkowo i na sportowo, trwają Dni Miłomłyna

2016-08-07 09:56:20 (ost. akt: 2016-08-07 13:00:47)
Pierwszy dzień Dni Miłomłyna to blok imprez kulturalno-rozrywkowych, wystąpiła m.in. miłomłyńska Mozaika

Pierwszy dzień Dni Miłomłyna to blok imprez kulturalno-rozrywkowych, wystąpiła m.in. miłomłyńska Mozaika

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Trwają Dni Miłomłyn 2016, pierwszy dzień świętowania to blok kulturalno-rozrywkowy. Przez scenę przewinęli się lokalni artyści i gwiazdy muzyki dance. W niedzielę zapraszamy na stadion w Miłomłynie na sportową odsłonę miejskiego święta.

Od soboty miłołmynianie świętują z okazji Dni Miłomłyna. Dobry prezent władzom miasteczka i jej mieszkańcom przywiozła senator Bogusława Orzechowska, która poinformowała, że Miłomłyn uzyskał status obszaru ochrony uzdrowiskowej.

Jednak podczas Dni Miłomłyna najważniejsza jest dobra zabawa, a tej nie zabrakło w pierwszym dniu na scenie przy miłomłyńskim pomoście. Wszystko rozpoczęły dzieci uczestniczące w projekcie „Bo jak nie my, to kto?', które przed sceną zaprezentowały przedstawienie teatralne. A później, wpierw na ludowo, a następnie w klimacie muzyki tanecznej zabawa na świeżym powietrzu trwała do późnych godzin nocnych.

W niedzielę będzie okazja wypocić się po trudach sobotniej nocy, ponieważ organizatorzy zapraszają na miłomłyński stadion. Tam odbędzie się sportowa odsłona Dni Miłomłyna. Rozpocznie się o godz. 12.30 rodzinnym turniejem w ringo, o godz. 14 zapraszamy na turniej piłki siatkowej drużyn czteroosobowych. A wszystko o godz. 17 zakończy mecz piłki nożnej oldbojów Miłomłyna i Ostródy.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages