środa, 12 sierpnia 2020. Imieniny Hilarii, Juliana, Lecha

Trzy osoby zostały ranne w wypadku pod Liwą

2016-12-06 19:14:58 (ost. akt: 2016-12-07 08:44:05)
Po zderzeniu osobówki i busa utrudnienia na drodze między Miłomłynem a Liwą trwały ponad dwie godziny

Po zderzeniu osobówki i busa utrudnienia na drodze między Miłomłynem a Liwą trwały ponad dwie godziny

Autor zdjęcia: Archiwum KP PSP Ostróda

Trzy osoby trafiły do szpitali po zderzeniu osobowego volkswagena z busem przewożącym ludzi. Do wypadku doszło na wjeździe do miejscowości Liwa. Przez ponad dwie godziny droga między Miłomłynem a Liwą była zablokowana.

Do czołowego zderzenia doszło na rogatkach Liwy. Według zeznań świadków kierująca osobowym volkswagenem omijała pojazd stojący na poboczu. Kobieta straciła panowanie nad pojazdem i osobówka uderzyła w jadący w kierunku Miłomłyna bus. Pierwsze wieści o wypadku były dramatyczne, że w sumie w obu pojazdach poszkodowanych jest siedem osób, a dwie są zakleszczone. Na szczęście te informacje nie potwierdziły się. Szczęściem w nieszczęściu było to, że busem oprócz kierowcy podróżowały tylko dwie osoby.

- W sumie poszkodowane zostały cztery osoby, przez około kwadransa do przyjazdu pogotowia strażacy udzielali pierwszej pomocy poszkodowanym - powiedział Grzegorz Różański, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Ostródzie. - W najpoważniejszym stanie była kierująca volkswagenem.

Troje uczestników zderzenia pod Liwą zostało odwiezionych do szpitali. Kierujący busem i volkswagenem byli trzeźwi.

- Utrudnienia w ruchu na drodze między Liwą a Miłomłynem trwały blisko trzy godziny - powiedział Janusz Karczewski, rzecznik prasowy komendanta powiatowego policji w Ostródzie.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages