Wtorek, 12 listopada 2019. Imieniny Konrada, Renaty, Witolda

Między Liwą a Miłomłynem mercedes uderzył w drzewo i zapalił się

2017-05-24 13:11:51 (ost. akt: 2017-05-24 13:37:00)
Strażacy ugasili płonącego mercedesa

Strażacy ugasili płonącego mercedesa

Autor zdjęcia: KP PSP Ostróda

Policja ustali przyczyny zdarzenia drogowego na drodze między Liwą a Miłomłynem. Rano mercedes zjechał na prawą stronę uderzył bokiem w drzewo, zatrzymał się na boku i stanął w płomieniach. Kierowca o własnych siłach wydostał się z auta.

To groźnie wyglądające zdarzenie na szczęście zakończyło się bez ofiar w ludziach. W godzinach porannych osobowy mercedes jechał w kierunku Miłomłyna. Według świadków zdarzenia środkiem drogi z naprzeciwka jechało inne auto i kierujący mercedesem chciał uniknąć zderzenia czołowego. W tym celu zjechał maksymalnie na prawo i prawdopodobnie "złapał pobocze", samochód bokiem uderzył w drzewo, od którego się odbił i stanął na boku.

Wskutek uderzenia mercedes zaczął się palić. Na szczęście jego kierowca nie doznał poważnych obrażeń i wydostał się z płonącego pojazdu. Pożar samochodu, który całkowicie zablokował drogę między Liwą a Miłomłynem, ugasili strażacy.

Do przybycia pomocy poszkodowanym zajął się lekarz, który akurat tamtędy przejeżdżał. Policja wyjaśni okoliczności porannego zdarzenia drogowego.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages