Wtorek, 12 listopada 2019. Imieniny Konrada, Renaty, Witolda

Pod Miłomłynem ciężarówka z piwem zjechała z S7 do rowu [zdjęcia)

2018-03-27 07:37:24 (ost. akt: 2018-03-27 08:48:32)

Autor zdjęcia: KP PSP Ostróda

We wtorek przed godziną 7 rano na krajowej S7 pod Malinnikiem w gminie Miłomłyn tir przewożący piwo wypadł z drogi i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Ranny kierowca ciężarówki trafił do ostródzkiego szpitala. Na razie ruch na "siódemce" odbywa się bez utrudnień.

Nieznane są przyczyny porannego zdarzenia na drodze S7 w okolicach Miłomłyna. Na lekkim łuku drogi tir, w którego naczepie transportowane było piwo, nagle zjechał z jezdni. Ciężarówka rozerwała około 100 metrów przydrożnych barier i przewróciła się do rowu.

Na miejscu pierwsze pojawiły się zastępy strażaków - dwa KP PSP Ostróda i dwa OSP Miłomłyn. Strażacy wyciągnęli z kabiny rannego kierowcę, który z ogólnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala w Ostródzie.

Ciężarówka nie blokuje ruchu drogowego na "siódemce" pod Miłomłynem. Prawdopodobnie piwo w jednym miejscu wylewa się z uszkodzonej naczepy. Strażacy zakończyli już działania ratownicze.

Później można się spodziewać utrudnień w ruchu, kiedy ciężarówka będzie usuwana z przydrożnego rowu. Zatem na S7 pod Miłomłynem noga z gazu.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages