środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Policja i strażacy poszukują zaginionego Bartłomieja Szambelańczyka

2018-05-18 13:36:31 (ost. akt: 2018-05-18 19:32:19)
Zaginionego mężczyzn poszukują policjanci i strażacy ochotnicy

Zaginionego mężczyzn poszukują policjanci i strażacy ochotnicy

Autor zdjęcia: Archiwum KPP

Na terenie gminy Miłomłyn trwają poszukiwania zaginionego 33-letniego Bartłomieja Szambelańczyka. Akcja prowadzona jest w wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu oraz psa przeszkolonego do poszukiwań osób. W działaniach policjantów wsparli strażacy.

W czwartek (17.05) policjanci z Ostródy otrzymali zgłoszenie o zaginięciu Bartłomieja Szambelańczyka. 33-latek ostatni raz widziany był przez członków rodziny 6 maja w Miłomłynie. Od tamtej pory nie wrócił do domu i nie skontaktował się z rodziną.

Mężczyzna w dniu zaginięcia ubrany był w brązowe traperskie buty za kostkę, czarne spodnie, ciemny sweter z geometrycznymi wzorami, szarą bluzę i czarną czapkę.

Do poszukiwań zaangażowani zostali ostródzcy policjanci oraz funkcjonariusze odbywający adaptację zawodową w tutejszej komendzie. Do akcji przyłączyło się również kilkunastu strażaków ochotników z Ochotniczej Straży Pożarnej w Miłomłynie.

Do poszukiwań wykorzystano policyjny śmigłowiec oraz specjalistyczny sprzęt do poszukiwań osób zaginionych.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych i trudnego terenu poszukiwania trwały w czwartek do późnych godzin nocnych. W piątek nad rankiem akcja została wznowiona. Do poszukiwań dołączył również policyjny przewodnik z psem tropiącym.

Oprócz działań typowo poszukiwawczych policjanci weryfikują również wszystkie docierające do nich informacje na temat zaginionego mężczyzny.

Wszystkie osoby mające jakąkolwiek wiedzę na temat miejsca pobytu 33-latka czy jego planów proszone są o pilny kontakt z policją.

Źródło: KPP Ostróda

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages