Wtorek, 15 października 2019. Imieniny Jadwigi, Leonarda, Teresy

Poszukiwany jest terier Blazer, który zaginął niedaleko Liwy

2018-11-23 10:00:00 (ost. akt: 2018-11-22 17:59:41)

Uwaga mieszkańcy Liwy i miejscowości Glimy oraz okolic. Potrzebujemy waszej pomocy w odnalezieniu psa, który zaginął. Terier wabi się Blazer i od kilku dni może się błąkać w tej części gminy Miłomłyn.

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie… Niech pomoże w poszukiwaniu zaginionego psa. O pomoc prosi zrozpaczona właścicielka. Pies rasy terier niemiecki (identyczny jak na ilustracji, choć inny) zaginął w nocy z 14-15 listopada niedaleko miejscowości Liwa w gminie Miłomłyn. Zaginiony czworonóg wabi się Blazer. Jak każdy pies tej rasy jest aktywny, towarzyski i inteligentny, ale nie może sam odnaleźć drogi do domu. Ostatni raz widziany w lesie niedaleko miejscowości Glimy. Właściciele psa proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionego Blazera lub o informację jeśli ktoś widział ich teriera.
Na informacje o poszukiwanym psie czekamy pod numerem telefonu 89 642 08 16 lub pod adresem poczty e-mail: ostroda@gazetaolsztynska.pl

Terier jest bardzo energiczny. - W celu spożytkowania nadmiaru energii lubi biegać za autem swojebgo właściciela. Na gwizdek wraca za samochodem. Nigdy w lesie nie biega "na własną rękę", bo po gwizdku lub innym sygnale przybiega do właściciela. Wierzę, że się odnajdzie, chociaż wydaje się mało prawdopodobne żeby 11-letni pies nie wrócił do domu, gdzie go po prostu kochano - pisze właściciel.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages