Poniedziałek, 27 stycznia 2020. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

We wtorek pierwszy trening Tęczy Miłomłyn, można dołączyć do kadry

2019-01-15 08:01:31 (ost. akt: 2019-01-15 08:30:06)
Czwartoligowa Tęcza Miłomłyn zaczyna zimowe przygotowania

Czwartoligowa Tęcza Miłomłyn zaczyna zimowe przygotowania

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Na orliku w Miłomłynie zimowe przygotowania do rundy wiosennej rozpoczną piłkarze czwartoligowej Tęczy. Pierwsze spotkanie we wtorek (15 stycznia) o godz. 18. Zarząd klubu zaprasza na zajęcia piłkarzy z regionu, którzy chcieliby spróbować swoich sił w IV lidze.

Po rundzie jesiennej i dwóch seriach spotkań piłkarskiej wiosny Tęcza zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli IV ligi z dorobkiem 6 punktów. Sytuacja przed trzynastoma wiosennymi meczami wygląda dramatycznie i bój o utrzymanie będzie bardzo trudny.

Mimo że zanosiło się na zmianę trenera, to na stanowisku pozostał dotychczasowy szkoleniowiec Paweł Oliwa. Jednak czwartoligowa Tęcza boryka się z problemami kadrowymi. Wiosną z powodu m.in. kontuzji w składzie "tęczowych" kibice nie zobaczą Rafała Gołębiewskiego, Marcela Motyckiego i Mateusza Gajdziela. Ponadto zrezygnował Krystian Mazik, prawdopodobnie do Płomienia Turznica wróci Łukasz Świgoń. Nie wiadomo też co z Dominikiem Szostkiem, który na razie nie zadeklarował czy chce nadal występować w Tęczy. Nie wiadomo też co Łukaszem Goździejewskim, którym interesują się Motor Lubawa i GKS Wikielec. Z kontuzją zmaga się też Maciej Kozioł i trudno bliżej określić termin jego powrotu do gry. Wiele wskazuje na to, że po jesieni spędzonej w Turznicy do Miłomłyna wróci Karol Szostek.

— Szukamy wzmocnień, dlatego we wtorek zapraszamy na pierwszy trening piłkarzy z regionu, którzy chcą spróbować swoich sił na poziomie IV ligi — mówi Leszek Piekut, wiceprezes Tęczy. — Spróbujemy zbudować kadrę, która podejmie walkę o utrzymanie. Pierwszy sparing mamy zaplanowany na 2 lutego z juniorami AP Ostróda. A do ligi jest trochę czasu, bo ruszymy w weekend 23-24 marca.

Przypominamy pierwszy trening Tęczy we wtorek (15 stycznia) o godz. 18 na orliku z Miłomłynie.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages