Piątek, 22 stycznia 2021. Imieniny Dominiki, Mateusza, Wincentego

Piłkarska rodzina Tęczy Miłomłyn spotkała się na Balu Piłkarza 2020 [ZDJĘCIA]

2020-02-07 21:29:56 (ost. akt: 2020-02-07 22:00:48)
Piłkarze i szkoleniowcy Tęczy Miłomłyn spotkali się na Balu Piłkarza 2020

Piłkarze i szkoleniowcy Tęczy Miłomłyn spotkali się na Balu Piłkarza 2020

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Karnawał to czas spotkań na balach. To świetna okazja do podsumowania tego co wydarzyło się w poprzednim roku i przedstawienie planów na obecny. Przedstawiciele, sponsorzy, trenerzy i zawodnicy Tęczy Miłomłyn spotkali się na dorocznym Balu Piłkarza.

Dobra atmosfera i integracja sportowców z władzami oraz sponsorami to gwarancja dobrego funkcjonowania klubu sportowego. Świetnie wiedzą o tym w Tęczy Miłomłyn (zespół występuje w grupie 2 klasy okręgowej). W restauracji Bankietówka w Miłomłynie zorganizowany został Bal Piłkarza 2020. Wzięli w nim udział przyjaciele miłomłyńskiej Tęczy - działacze, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, sponsorzy klubu, sztab szkoleniowy i oczywiście piłkarze.

Zanim zaczęła się karnawałowa zabawa wiceprezes miłomłyńskiego klubu Leszek Piekut podziękował sponsorom i przedstawicielom władz samorządowych za wsparcie. Wszyscy otrzymali okolicznościowe statuetki. Trafiły też one w ręce piłkarzy i działaczy, którzy wygrali w kilku kategoriach w wewnętrznym plebiscycie klubowym. Specjalne podziękowania za siedem sezonów spędzonych w Miłomłynie w roli trenera odebrał też były szkoleniowiec Tęczy Paweł Oliwa.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages