środa, 27 stycznia 2021. Imieniny Anieli, Juliana, Przemysława

Bezmyślni wandale zniszczyli podest dla kamer na boisku w Miłomłynie

2020-07-07 08:47:05 (ost. akt: 2020-07-07 09:05:59)
Jakiemuś wandalowi przeszkadzał podest na boisku w Miłomłynie

Jakiemuś wandalowi przeszkadzał podest na boisku w Miłomłynie

Autor zdjęcia: Archiwum Tęczy

Przedstawiciele klubu piłkarskiego Tęcza Miłomłyn proszą o pomoc w identyfikacji sprawcy lub sprawców, którzy w niedzielę na boisku w Miłomłynie zniszczyli podest służący do nagrywania meczów. Ktokolwiek widział i coś wie na ten temat proszony jest o kontakt z klubem.

W niedzielę późnym popołudniem ktoś zniszczył podest na boisku w Miłomłynie, z którego podczas meczów ligowych Tęczy nagrywane było to co działo się na murawie. Niestety komuś to przeszkadzało i w niedzielne popołudnie zniszczył barierki wokół podestu.

- Mamy już sygnały od osób, które widziały na stadionie, a konkretnie kogoś w tym czasie - powiedział Leszek Piekut, wiceprezes Tęczy. - Najbardziej denerwujące jest to, że działamy społecznie i staramy się, żeby nasz obiekt prezentował się jak najlepiej. A tymczasem przychodzi jakiś wandal i niszczy naszą robotę. Na razie nie zgłosiliśmy tego na policję, bo to pewno mała szkodliwość czynu. Czekamy na informacje od mieszkańców Miłomłyna kto mógł być sprawcą tego przypadku wandalizmu. Można informować na klubowym fanpage'u albo zadzwonić bezpośrednio do mnie.

Władze klubu piłkarskiego z Miłomłyna zastanawiają się czy nie warto na obiekcie zainstalować systemu monitoringu.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages