Czwartek, 28 stycznia 2021. Imieniny Agnieszki, Kariny, Lesława

Ławki rezerwowych już są, teraz czas na stadionowe trybuny

2020-11-10 09:25:58 (ost. akt: 2020-11-10 10:33:21)
Boksy i ławki dla rezerwowych już czekają na piłkarzy w Miłomłynie

Boksy i ławki dla rezerwowych już czekają na piłkarzy w Miłomłynie

Autor zdjęcia: Archiwum klubu

Rozbudowuje się obiekt piłkarski, na którym swoje mecze rozgrywa występująca w klasie okręgowej Tęcza Miłomłyn. Właśnie pojawiły się boksy dla zawodników rezerwowych, a niedługo boisko zostanie wyposażone w miejsca dla kibiców.

Trwa modernizacja boiska piłkarskiego przy ul. Pasłęckiej w Miłomłynie. Już niedługo, jeśli pandemia koronawirusa na to pozwoli, miłomłyńscy fani piłki kopanej będą mogli oglądać swoich piłkarzy siedząc na trybunach. Dotychczas najczęściej dane im było stać za siatką ogrodzenia i stamtąd krytykować lub oklaskiwać akcje "Tęczowych". Na początek na boisku przy Pasłęckiej stanęły boksy z ławkami dla rezerwowych. W następnej kolejności za ławkami rezerwowych pojawią się trybuny dla miejscowych kibiców, z których będą mogli oglądać w akcji zespół Tęczy. A przypomnijmy, że podopieczni Macieja Czerkawskiego zajmują 4. miejsce w tabeli grupy 2 klasy okręgowej. Miłomłynianie są na najlepszej drodze do powrotu do IV ligi, więc nowe trybuny mogą okazać się bardzo przydatne.

Jeżeli warunki epidemiczne pozwolą to kibice nowe inwestycje na obiekcie przy ul. Pasłęckiej obejrzą podczas meczu 17. kolejki (21 listopada), w którym "Tęczowi" zmierzą się z Polonią Iłowo.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages