środa, 8 lipca 2020. Imieniny Arnolda, Edgara, Elżbiety

Podziel się:

Podziel się:

Miłomłyńska majówka na sportowo!

Dnia 1 maja(czwartek)o 12:30 w Miłomłynie odbędą się sportowe zmagania na 5 km. Biegowa Majówka i Marsz Nordic Walking. To świetny pomysł na rozpoczęcie długiego weekendu.

Pomysłodawcą i głównym organizatorem biegu jest Franciszek Brzozowski - młody sportowiec i animator sportu i rekreacji z Miłomłyna, któremu bardzo zależy na rozruszaniu mieszkańców powiatu ostródzkiego i gminy Miłomłyn.

Sama impreza jest próbą zintegrowania, po przez sport, mieszkańców Miłomłyna i okolic. Zawody nie mają charakteru masowego, aczkolwiek organizator dba, aby uczestnicy czuli się, jak na prawdziwych, komercyjnych zawodach. Opłata za uczestnictwo w Marszu Nordic Walking lub Biegu wynosi 10 zł - organizator przeznacza ją na nagrody oraz ognisko, które odbędzie się po zakończeniu zawodów.

Regulamin zawodów oraz formularz zgłoszeń znajduje się pod tym adresem - https://docs.google.com/forms/d/1gkyID8nRKXZDvmu9sTKO-M0cRqbfM0581IIyG946_3w/viewform
Artykuł został umieszczony przez naszego użytkownika na jego profilu: Anonim oraz opublikowany na portalu Ostróda: Miłomłyńska majówka na sportowo!
Oceń artykuł:

(0)